Topování inzerce

Hned na úvod Vám chceme sdělit, že portál www.bauto.cz byl, je a bude vždy zdarma. Nicméně, je zde možnost si svou inzerci tzv. topovat.

Chcete, aby Váš inzerát byl vždy v popředí naší inzerce? Chcete auto prodat dříve, než-li ostatní?
Máme pro Vás 2 způsoby, jak si inzerát tzv. topnout.

1) Pomocí Vaší platební karty

Tuto službu pro nás zajišťuje bezpečný a léta ověřený online platební systém Paypal. Je to jednoduché, vytvoříte inzerát, kliknete ve Vašem inzerátu na „Topovat přes Paypal, vyplníte údaje Vaší platební karty a je to hotové. Inzerát se bude v kategorii, do které přidáte Váš inzerát, zobrazovat vždy na první straně a ještě bude zvýrazněn „zlatavou“ barvou. Inzerát tedy nikomu neunikne. Topovat inzerát přes Paypal stojí pouze 25,- kč na 7 dní. Ani o korunu navíc!

2) SMS

Další možností, jak si topovat inzerát, je pomocí SMS platby. Stačí kliknout ve Vašem inzerátu na Topovat přes SMS - následně Vám vyskočí okno, kde doplníte Vaše telefonní číslo, následně se Vám ukáže tvar SMS a číslo, kam SMSku odeslat. SMS stojí 50,- kč - inzerát bude topován na 14 dní. Inzerát se ihned jako topovaný nezobrazí, po odeslání sms, je potřeba počkat cca 15 min - kdy to náš systém automaticky zpracuje a následně se zobrazí jako topovaný v dané kategorii.

Věříme, že tato služba, Vám pomůže zefektivnit Vaší inzerci.